Güncel Haberler

Cantu’dan Milano’ya Şok!

İtalya Lega Basket Serie A 17.hafta mücadelesinde iddialı ekiplerden Olimpia Milano konuğu Cantu‘ya 83-89 yenilerek adeta soğuk bir düş aldı. Bu sonuçla Milano 10-6 olurken 4.sırada kendine yer bulabildi.

1.çeyrek: 19-22
2.çeyrek: 17-26
3.çeyrek: 26-13
4.çeyrek: 21-28

Cantu’da Wes Clark 21 sayı, 2 ribaund, 3 asist, Killian Hayes 15 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Jason Burnell 14 sayı, 11 ribaund, 2 asist ile galibiyetin mimarları oldular.

Milano cephesinde ise Luis Scola 21 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Vladimir Micov 20 sayı, 3 ribaund ile ayakta kalmaya çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bologna, Tecrübeli Guardı Hackett ile Kontrat Yeniledi

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Virtus Bologna, tecrübeli guardı ile kontrat yenilediğini açıkladı. İtalya Lega Basket …