Güncel Haberler

Kızıl Yıldız Slovenya Deplasmanından Çıkamadı!

Adriyatik Lig‘in iddialı takımlarından Kızıl Yıldız konuk olduğu ilk 4 sıranın güçlü adaylarından olan Sloven ekibi Cedevita Olimpija karşısında 75-64’lük skorla beklenmedik bir yenilgi aldı. Bu sonuçla Cedevita 7.galibiyetine ulaşırken Kızıl Yıldız ise 5 galibiyette kaldı.

Cedevita’da Ryan Boatright 17 sayı, 6 ribaund, 3 asist ve Marko Simonovic 16 sayı, 7 ribaund ile takımlarını galibiyete taşıyan isimler oldular.

Kızıl Yıldız cephesinde ise Lorenzo Brown 17 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve Billy Baron 10 sayı, 4 ribaund ile direnmeye çalışan isimler olsalar da yeterli olamadılar.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Beşiktaş’ın Rakiplerinden Cedevita, Stewart ile İmzaladı

BKT EuroCup‘daki temsilcilerimizden Beşiktaş ile aynı grupta yer alan Cedevita Olimpija kadrosunu Amerikalı bir kanat …