Güncel Haberler

Kızıl Yıldız, Igokea’yı Ezdi Geçti

Adriyatik Lig mücadekesinde Kızıl Yıldız konuk ettiği Bosna Hersek temsilcisi Igokea‘yı 103-61’lik skorla tam anlamıyla ezdi geçti. Bu sonuçla Kızıl Yıldız 6 maçın ardından 4.galibiyetini alırken Igokea ise 1 galibiyette kaldı.

Kızıl Yıldız’da Billy Baron 19 sayı, 2 ribaund, 9 asist ile öne çıkarken, 3 isim; Lorenzo Brown, Ognjen Dobric ve James Gist 13’er sayıyla galibiyetin diğer mimarlarından oldular.

Igokea cephesinde ise Rashad Vaughn 19 sayı, 3 ribaund, 2 top çalma, Keenan Evans 16 sayı, 2 ribaund, 2 asist, 2 top çalma ve Michael Green 15 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile direnmeye çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Belgrad Derbisinde, Lessort Liderliğindeki Partizan Güldü!

Adriyatik Ligi 21. hafta programında sergilenen Belgrad derbisinde ev sahibi konumundaki Partizan konuk ettiği Kızıl …