Güncel Haberler

RESMİ: Galatasaray Yeni Forveti Moore’u Duyurdu

Sezon hazırlıkları sırasında Hırvat uzun Marko Arapovic’in yerine takviye yapmak isteyen Galatasaray Doğa Sigorta, beklenen transferi resmi olarak açıkladı.

Geçtiğimiz sezon G-League‘de forma giyen 2.03 boyunda olan 24 yaşındaki Ben Moore ile anlaşma imzaladılar. Moore, G-League’de görev aldığı 47 maçta ortalama 12.8 sayı, %37.7 3sayı, 8.6 ribaund, 2.0 asist istatistikleri ile mücadele etmişti. Ayrıca ABD’nin Dünya Kupası elemelerindeki kadroda da yer almış ve 2 maçta ortalama 14.5 dakika süre alırken 8.5 sayı, 5.5 ribaund istatistikleri ile katkı vermişti.

Genç uzun forvetin hakkındaki yorumlarıma ve mini analizime BURADAN ulaşabilirsiniz.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Trento’nun Yeni Uzunu Mawugbe Oldu

BKT EuroCup ekibi Dolomiti Energia Trento, Selom Mawugbe ile bir yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu. Mawugbe …