Güncel Haberler

Almanya Son Hazırlık Maçında Avusturalya’yı Yendi

Dünya Kupası‘nın iddialı takımlarından ikisi Çin’deki son hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Maçtan galip ayrılan taraf rakibi Avusturalya‘yı 74-64’lük skorla geçen Almanya oldu.

Almanya adına Dennis Schröder 15 sayı ile ön plana çıkarken, Maxi Kleber 11 sayı ve Johannes Voigtmann ile Paul Zipser ise 10’ar sayı ile galibiyetin mimarı oldular.

Avusturalya’da ise mağlubiyetten çok son çeyreğin ortalarında ayağını burkan ve oyundan çıkarak direkt soyunma odasına giden Andrew Bogut‘un belirsizliği ön planda. Tecrübeli uzunun Dünya Kupası’nda forma giyip giyemeyeceği ya da maç kaçırıp kaçırmayacağı henüz netleşmedi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Ataman ve Singleton, Asvel Maçı Öncesi Açıklamalarda Bulundular

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde temsilcimiz Anadolu Efes, Fransız ekibi LDLC Asvel Villeurbanne’a konuk …