FIBA Şampiyonlar Ligi 2019-20 Transferler ve Kadrolar

Yeni sezonda FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde yer alacak 4 temsilcimiz Beşiktaş Sompo Japan, Gaziantep, Teksüt Bandırma ve Türk Telekom‘un rakiplerinin yaptığı transfer hamlelerini, sonrasında da oluşan kadrolarını bu yazı altında güncel olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Önce A grubunda yer alan Türk Telekom’un rakipleri ile başlayalım:

BAXI MANRESA

  • PG: Frankie Ferrari, Daniel Perez
  • SG: Jordan Davis, Ryan Toolson
  • SF: Juan Pablo Vaulet, Pere Tomas, Guillem Jou
  • PF: Will Magarity, Eulis Baez
  • C: David Kravish, Yankuba Sima, Jordan Sakho

DINAMO SASSARI

  • PG: Curtis Jerrells, Marco Spissu
  • SG: Michele Vitali, Stefano Gentile, Lorenzo Bucarelli
  • SF: Dyshawn Pierre, Giacomo DeVecchi
  • PF: Dwayne Evans, Achille Polonara, Marco Maganza
  • C: Miro Bilan, Daniele Magro

FILOU OOSTENDE

  • PG: Dusan Djordjevic
  • SG: Simon Buysse, Keye Van der Vuurst
  • SF: Jean-Marc Mwema, Loic Schwartz
  • PF: Amar Sylla, Yannick Desiron
  • C: Shevon Thompson, Servaas Buysschaert

SIG STRASBOURG

  • PG: Travis Trice, Quentin Serron, Ludovic Beyhurst
  • SG: Gabe York, Jeremy Nzeulie, Boris Dallo
  • SF: Thomas Scrubb
  • PF: Damien Inglis, Xavier Cooks
  • C: Jerai Grant, Ali Traore, Essome Miyem

UNET HOLON

  • PG: Yogev Ohayon, Shlomi Harush
  • SG: Marcus Foster, Amit Simhon
  • SF: Ryan Thompson, Malachi Richardson, Guy Pnini
  • PF: T.J. Cline
  • C: Latavius Williams, Daniel Sasson

TÜRK TELEKOM

  • PG: TJ Campbell
  • SG: R.J. Hunter, Muhammed Baygül
  • SF: Efe Beşok
  • PF: Kyle Wiltjer, Metin Türen, Ercan Bayrak
  • C: Moustapha Fall

Şimdi de B grubunda yer alan Teksüt Bandırma’nın rakiplerine bir göz atalım:

AEK

  • PG: Kendrick Ray, Vasileios Toliopoulos, Nikos Gkikas
  • SG: Keith Langford
  • SF: Howard Sant-Roos
  • PF: Jonas Maciulis, Linos-Spyridon Chrysikopoulos, Georgios Tsalmpouris
  • C: Marcus Slaughter, Dimitris Mavroeidis, Dimitrios Kaklamanakis

ANWIL WLOCLAWEK

  • PG: Tony Wroten, Chris Dowe, Igor Wadowski
  • SG: Ricky Ledo, Jakub Karolak
  • SF: Chase Simon, Michal Sokolowski
  • PF: Ronalds Freimanis, Milan Milovanovic
  • C: Krzysztof Sulima, Szymon Szewczyk

HAPOEL JERUSALEM

  • PG: Isaiah Cousins, Tamir Blatt, Bar Timor
  • SG: James Feldeine, J’Covan Brown
  • SF: Trent Lockett
  • PF: Tashawn Thomas, Nimrod Levi
  • C: Suleiman Braimoh, Mindaugas Kupsas, Idan Zalmanson

PAU ORTHEZ

  • PG: Ronald Moore, Yohan Choupas,
  • SG: Tyrus McGee, Matt Mobley, Gerald Ayayi
  • SF: Travis Leslie
  • PF: Petr Cornelie, Leopold Cavaliere, Digue Diawara
  • C: Check Mbodji, Nicolas de Jong, Thibault Daval-Braquet

RASTA VECHTA

  • PG: Joshua Young, Sergi Garcia, Maximillian Di Leo
  • SG: Ryan Quaid, Ishmail Wainright
  • SF: Trevis Simpson, Steve Vasturia, Jarelle Reische
  • PF: Kamari Murphy, Philip Herkenhoff, Robin Christen
  • C: Michael Kessens

SAN PABLO BURGOS

(elemeden gelecek ekip olmalarını bekliyorum)

  • PG: Bruno Fitipaldo, Ferran Bassas
  • SG: Thaddus McFadden, Vitor Benite
  • SF: JP Tokoto, Alex Barrera
  • PF: Earl Clark, Javier Vega, Miguel Salvo-Llambrich
  • C: Augusto Lima, Goran Huskic

TEKSÜT BANDIRMA

  • PG: Jaime Smith, Rıdvan Öncel
  • SG: Tyler Kalinoski, Erkin Şenel, Erkan Yılmaz
  • SF: Omar Prewitt, Şehmus Hazer
  • PF: DJ Shelton, Erxhan Osmani
  • C: Emanuel Terry, Berke Atar, Alperen Şengün

C grubunda yer alan temsilcimiz Gaziantep’in rakipleri nasıl hamleler yapmış beraber bakalım:

BROSE BAMBERG

  • PG: Paris Lee, Maurice Stuckey, Nelson Weidemann
  • SG: Kameron Taylor, Bryce Taylor
  • SF: Tre McLean, Aleix Font
  • PF: Louis Olinde, Elias Harris Christian Sengfelder
  • C: Assem Marei

CEZ NYMBURK

  • PG: Roko Rogic
  • SG: Jaromir Bohacik, Jakub Tuma
  • SF: Vojtech Hruban, Petr Safarcik
  • PF: Hayden Dalton, Petr Benda, Martin Kriz
  • C: Zach Hankins, Martin Peterka

PERISTERI

  • PG: William Hatcher, Vassilis Xanthopoulos, Zois Karbelas
  • SG: Steven Gray
  • SF: Brayon Blake, Ioannis Agravanis, Christos Saloustros
  • PF: Moses Kingsley
  • C: Mike Morrison, Gaios Skordilis, Costis Gontikas

TENERIFE

  • PG: Marcelinho Huertas, Alejandro Lopez
  • SG: Gabriel Lundberg, Sasu Salin
  • SF: Kyle Singler, Danie Diez, Santiago Yusta
  • PF: Darion Atkins, Pablo Aguilar, Rihards Berzins, Tomasz Gielo
  • C: Giorgi Shermadini, Fran Guerra, Alejandro Suarez

VEF RIGA

  • PG: Lester Medford
  • SG: Janis Blums, Artis Ate
  • SF: Kristaps Janicenoks
  • PF: Verners Kohs
  • C: Roberts Freimanis, Klavs Cavars

MORNAR BAR

(elemeden gelecek ekip olmalarını bekliyorum)

  • PG: Jacob Pullen, Derek Needham
  • SG: Brandis Raley-Ross
  • SF: Darington Hobson, Sead Sehovic
  • PF: Damir Markota, Milko Bjelica
  • C: Mirza Begic

GAZİANTEP

  • PG: Sarunas Vasiliauskas, Can Uğur Öğüt, İsmail Cem Ulusoy
  • SG: Jamarr Sanders, Erolcan Çinko
  • SF: Drew Crawford, Murat Göktaş, Batuhan Dikmen
  • PF: Stefan Jelovac, Orhan Haciyeva, Arber Berisha
  • C: Jamelle Hagins, Metehan Akyel

Son olarak D grubunda temsilcimiz Beşiktaş Sompo Japan’ın karşılaşacağı rakiplere göz atalım:

DIJON

  • PG: David Holston, Axel Julien
  • SG: Rasheed Sulaimon
  • SF: LaMonte Ulmer, Jeremy Leloup
  • PF: Michael Young, Abdoulaye Loum, Nicolas Dorez
  • C: Richard Solomon, Alexandre Chassang

HAPPY CASA BRINDISI

  • PG: Darius Thompson, Alessandro Zanelli
  • SG: Adrian Banks, Luca Campogrande
  • SF: John Brown III, Kelvin Martin
  • PF: Tyler Stone, Antonio Iannuzzi, Iris Ikangi
  • C: Raphael Gaspardo, Riccardo Cattapan

NEPTUNAS

  • PG: Darrin Dorsey, Zygimantas Janavicius, Tadas Pazera
  • SG: Tomas Delininkaitis, Aidas Einikis
  • SF: Deividas Gailius, Tadas Sedekerskis, Dziguas Slavinskas
  • PF: Osvaldas Olisevicius, Gytis Masiulis
  • C: Andre Williamson, Simas Galdikas

PAOK

  • PG: Phil Goss
  • SG:
  • SF: Stavros Schizas
  • PF: Evangelos Margaritis
  • C: Johndre Jefferson, Darrius Garrett

ZARAGOZA

  • PG: Rodrigo San Miguel, Carlos Alocen
  • SG: D.J. Seeley, Ronaldas Seibutis
  • SF: Nicolas Brussino, Jonathan Barreiro
  • PF: Nemanja Radovic, Robin Benzing
  • C: Javier Justiz, Fran Vazquez, Tryggvi Hlinason

BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN

  • PG: Jordan Theodore, Ömer Utku Al
  • SG: İsmet Akpınar
  • SF: Shaq McKissic, Birkan Batuk
  • PF: Nemanja Djurisic, Burakcan Yıldızlı
  • C: James McAdoo, Samet Geyik

Paylaşmak heyecan verir;

BasketServisi.com Sohbet Bölümüne Katıl