7DAYS EuroCup 2019-20 Transferler ve Kadrolar

Yeni sezonda Darüşşafaka Tekfen, Galatasaray Doğa Sigorta ve Tofaş ile yer alacağımız 7DAYS EuroCup‘da, temsilcilerimiz ile aynı grupta yer alan rakiplerimizin resmileşen transferlerine ve güncel kadrolarına bu yazı altında ulaşabileceksiniz.

Önce B grubunda yer alan Tofaş’ın rakipleri ile başayalım:

LIMOGES CSP

  • PG: Semaj Christon, Ovidijus Varanauskas
  • SG: Marcus Ginyard, Vincent Sanford, Timothe Crusol
  • SF: Hugo Invernizzi, Nicolas Lang
  • PF: Biran Conklin, Benoit Mbala
  • C: Jerry Boutsiele, Maxime Carene, Atoumane Diagne

LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR

  • PG: Will Cummings, Mantas Kalnietis
  • SG: Dmitry Kulagin, Vitaly Fridzon
  • SF: Sam Dekker
  • PF: Johnny O’Bryant, Dragan Apic, Stanislav Ilnitskiy
  • C: Alan Williams, Vladimir Ivlev

PARTIZAN NIS BELGRADE

  • PG: Nemanja Gordic
  • SG: Corey Walden, Ognjen Jaramaz
  • SF: Zanis Peiners, Rade Zagorac
  • PF: RaShawn Thomas, Stefan Bircevic
  • C: Artisom Parakhouski, William Mosley, Nikola Jankovic

LIETUVOS RYTAS VILNIUS

  • PG: Mindaugas Girdziunas, Dovis Bickauskis
  • SG: Pako Cruz
  • SF: Arnas Butkevicius, Deividas Sirvydis
  • PF: Cameron Bairstow, Eimantas Bendzius, Einaras Tubutis
  • C: Evaldas Kairys, Martynas Echodas, Marek Blazevic

UMANA REYER VENEZIA

  • PG: Ariel Filloy, Andrea De Nicolao
  • SG: Jeremy Chappell, Davide Casarin
  • SF: Mike Bramos
  • PF: Austin Daye, Ike Udanoh
  • C: Gasper Vidmar, Mitchell Watt

TOFAŞ

  • PG: Barış Ermiş, Berk Uğurlu
  • SG: Sammy Mejia, Tarik Phillip, Mert Konuk
  • SF: Matt Lojeski, Muhaymin Mustafa
  • PF: DJ White, Berkan Durmaz
  • C: Devin Williams, Muhsin Yaşar

Şimdi de C grubunda yer alan Darüşşafaka Tekfen’in rakiplerine bakalım:

CEDEVITA OLIMPIJA LJUBLIJANA

  • PG: Codi Miller-McIntyre, Ryan Boatright
  • SG: Jaka Blazic, Filip Kruslin
  • SF: Marko Simonovic, Edo Muric, Mirko Mulacic
  • PF: Sasa Zagorac, Martin Krampelj
  • C: Mikael Hopkins, Andrija Stipanovic

GERMANI BRESCIA LEONESSA

  • PG: DeAndre Lansdowne, Tommaso Laquintana
  • SG: Bronson Koenig, Luca Vitali
  • SF: Awudu Abass, David Moss, Brian Sacchetti
  • PF: Ken Horton
  • C: Tyler Cain, Tomasso Guariglia, Andrea Zerini

JOVENTUT BADALONA

  • PG: Nikos Zisis, Dorde Dimitrijevic
  • SG: Klemen Prepelic, Shawn Dawson, Albert Ventura
  • SF: Xabi Lopez-Arostegui, Jose Nogues
  • PF: Kerem Kanter, Luke Harangody, Conor Morgan
  • C: Alen Omic, Simon Birgander

NANTERRE 92

  • PG: Dallas Moore, Kenny Chery
  • SG: Spencer Butterfield, Isaia Cordinier, Damien Bouquet
  • SF: Taylor Smith
  • PF: Devin Oliver
  • C: Youssou Ndoye, Jean-Marc Pansa

UNICS KAZAN

  • PG: Errick McCollum, Vangelis Mantzaris, Pavel Sergeev
  • SG: Jaime Smith, Haukur Palsson, Evgeny Kolesnikov
  • SF: Dmitri Uzinskii, Andrey Koshcheev
  • PF: Raymar Morgan, Kostas Kaimakoglou, Valery Likhodey
  • C: Alex Tyus, Artem Klimenko

DARÜŞŞAFAKA TEKFEN

  • PG: Gary Browne, Doğuş Özdemiroğlu
  • SG: Doron Lamb, Kartal Özmızrak, Sinan Güler
  • SF: Bonzie Colson, Erkan Veyseloğlu
  • PF: Jarrod Jones, Berk Demir, Mahir Ağva
  • C: Johnny Hamilton, Emircan Koşut

Şimdi de D grubunda yer alan Galatasaray Doğa Sigorta’nın rakiplerine bakalım:

ASSECO ARKA GDYNIA

  • PG: Phil Greene, Krzysztof Szubarga
  • SG: Josh Bostic, Ben Emeloglu
  • SF:
  • PF: Leyton Hammonds, Dariusz Wyka
  • C: DeVonte Upson, Adam Hrycaniuk

BUDUCNOST VOLI PODGORICA

  • PG: Justin Cobbs, Petar Popovic
  • SG: Scott Bamforth, Nikola Ivanovic
  • SF: Scott Wood, Suad Sehovic
  • PF: Hassan Martin, Danilo Nikolic, Milic Starovlah, Aleksa Ilic
  • C: Martins Meiers, Filip Barovic, Zoran Nikolic

DOLOMITI ENERGIA TRENTO

  • PG: Aaron Craft, Toto Forray
  • SG: James Blackmon
  • SF: Alessandro Gentile, George King, Fabio Mian
  • PF: Rashard Kelly, Davide Pascolo, Andrea Mezzanotte
  • C: Justin Knox, Luca Lechthaler

EWE BASKETS OLDENBURG

  • PG: Braydon Hobbs, Kevin McClain, Robin Amaize
  • SG: Gerry Blakes, Karsten Tadda, Robert Drijencic
  • SF: Rickey Paulding, Philipp Schwethelm
  • PF: Justin Sears, Nathan Boothe, Marcel Kessen
  • C: Rasid Mahalbasic, Till Isemann

UNICAJA MALAGA

  • PG: Jaime Fernandez, Alberto Diaz
  • SG: Josh Adams, Aleksa Avramovic
  • SF: Adam Waczynski, Axel Toupane, Dragan Milosavljevic
  • PF: Melvin Ejim, Volodymyr Gerun, Carlos Suarez
  • C: Frank Elegar, Deon Thompson, Ruben Guerrero

GALATASARAY DOĞA SİGORTA

  • PG: Lazeric Jones, Can Korkmaz, Emir Gökalp
  • SG: Tai Webster, Göksenin Köksal
  • SF: Aaron Harrison, Yiğit Arslan, Caner Erdeniz
  • PF: Greg Whittington, Ben Moore, Marko Arapovic, Ayberk Olmaz
  • C: Zach Auguste, Ege Arar

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.