Unics Kazan Reynolds ve Miller-McIntyre ile İlgileniyor

Önümüzdeki sezon özel davetiye ile Euroleague’de mücadele edecek olan Zenit‘in yollarını ayırdığı Codi Miller-McIntyre ve henüz kontrat yenilemedikleri Jalen Reynolds Eurocup’da şampiyonluk hedefleyen Unics Kazan‘ın radarında.

Yeni sezonda finale çıkan takımın Euroleague biletini kapacağı Eurocup’da temsilcimiz Darüşşafaka Tekfen ile aynı grupta yer alan koç Priftis yönetimindeki Unics, iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarını hızlandırmış durumda. Daha önce de McCollum, Smith, Morgan, Kaimakoglou’nun kadroda tutmuş ve Hermannsson ile anlaşmıştı. Yakın zamanda da Tyus ve Mantzaris transferinde mutlu sona ulaşmaları bekleniyor.

1994 doğumlu olan 1.91 boyundaki Miller-McIntyre Eurocup’da 8 maçta görev alırken 22.4 dakika süre almış ve 5.8 sayı, %27.3 3sayı, 1.9 ribaund, 5.6 asist, 1.1 topçalma ile mücadele etmişti. 2.07 boyunda olan 1992 doğumlu Atletik uzun Reynolds ise 16 Eurocup maçında 13.8 sayı, 8.1 ribaund ile mücadele etmişti. Özellikle onun şuana kadar bir takımla anlaşmamış olması ayli ilginç. Eğer Unics Kazan ya da Zenit ile anlaşamazsa mutlaka Şampiyonlar Ligi ya da Eurocup temsilcilerimizin onunla ilgilenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.