Güncel Haberler

RESMİ: Kızıl Yıldız Gist’i Açıkladı!

Sizlere daha önce detaylarını ilettiğim üzere 2 Euroleague takımı ile birlikte Kızıl Yıldız da tecrübeli uzun ile yakından ilgileniyordu ve kazanan taraf Kızıl Yıldız oldu.

2012 yılından bu yana Panathinaikos‘un başarısı için ter döken 32 yaşındaki James Gist, yeniden Euroleague’e dönen Kızıl Yıldız ile 2 yıllık toplam 1 milyon dolar değerinde kontrata imza attı.

Geride bıraktığımız sezon Euroleague’de 7.8 sayı, 3.5 ribaund, 1.2 asist ile oynamış olan Gist tecrübesi ve atletizmi ile Kızıl Yıldız pota altına güç katacaktır. Yanlızca hücumda değil savunmada da koç Tomic’in en önemli silahlarından biri olacağını düşünüyorum.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Mateo, Panathinaikos ile Oynayacakları Final Maçı Öncesi Konuştu

Berlin’de düzenlenen Turkish Airlines Euroleague Final Four organizasyonu final maçında Real Madrid, Uber Arena’da koç Ataman yönetimindeki Panathinaikos ile karşılaşacak. …