Teodosic’e Euroleague’den Gelen Teklifler Artıyor

Sırbistan milli takımı ile Çin’de düzenlenecek Dünya Kupası‘na konsantre olan ve teklifleri sadece dinleyen Milos Teodosic‘e ilgi her geçen gün artıyor.

Yıldız guarda Virtus Bologna ile Olympiakos tekliflerini sunmuşlardı. İki ekibin de teklifi benzer şekilde 2 yıllık toplam 2.5 milyon dolar değerindeydi. CSKA Moskova ise eski oyuncusuna ilgisini gizlemezken henüz bir teklifte bulunmadı.

Bu takımlara ek olarak Maccabi Tel Aviv de devreye girdi ve Sırp guarda biraz daha yüksek bir teklif sundular, İsrail ekibinin teklifi de 2 yıllık ama 3 milyon dolar değerinde.

1.96 boyunda olan 32 yaşındaki tecrübeli guard, De Colo’nun ayrılmasıyla beraber CSKA’ya daha yakın görünse de henüz resmi bir teklif almadı Rus ekibinden. Ayrıca turnuva öncesi de bir takımla anlaşmaya sıcak bakmadığı haberleri geliyor. Onu Euroleague’de izleyeceğimize kesin gözüyle bakıyorum, bu nedenle Bologna’nın şansı bana göre yok. Olympiakos’un da finansal olarak teklifini çok fazla yükseltebilecek kaynakları yok bu nednele Maccabi Tel Aviv ile CSKA arasında gidip gelecektir Sırp yıldız.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.