Nunnally Milano ile Yola Devam Etmeyi Düşünmüyor!

Sezon ortasında geldiği Olimpia Milano‘da özellikle James ve Nedovic’in sakat oldukları dönemde takımı neredeyse tek başına sırtlayan James Nunnally “ilginç” bir şekilde koç Messina’nın yeni sezon planlarında yer almıyor, serbest kalması bekleniyor. Aslında 2020 yazına kadar geçerli bir kontrat var ama iki taraf da anlaşarak bu kontrattan ayrılmak istiyor.

Nunnally takıma sonradan katılmasına rağmen iyi katkı vermişti. 2.01 boyunda olan 28 yaşındaki skorer İtalya Lega Basket Serie A’da 15.1 sayı, 2.9 asist ve Euroleague’de ise 14.1 sayı, 2.9 ribaund istatistikleri ile mücadele etmişti.

Nunnally’ye Çin takımlarının ciddi bir ilgisi bulunuyor.

Değerli bir üçlükçü olmasının yanı sıra lider özelliklerini de geliştiren ve artık topu yere vurup adam geçme konusunda Euroleague seviyesinde de özgüven kazanmış bir oyuncuya dönüşen Nunnally 3 numaray takviye yapmak isteyen eski takımı Fenerbahçe ve diğer temsilcimiz Anadolu Efes için de doğru bir hamle olabilir. Diğer taraftan Maccabi Tel Aviv ile Baskonia’nın da onun durumunu yakından takip ettikleri gelen haberler arasında.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.