Eurocup Yarı Final İlk Maçlarında Ev Sahipleri Hata Yapmadı

7DAYS EuroCup yarı final serilerinin ilk maçlarında Valencia konuk ettiği Unics Kazan‘ı, bir diğer ev sahibi Alba Berlin ise Andorra‘yı geçerek 1-0 üstünlüğü yakaladılar, ev sahibi avantajlarını korudular. Serinin ikinci maçları Unics Kazan ve Andorra’nın ev sahipliğinde oynanacak, gerekmesi durumunda 3.ve son maçlar için tekrar Valencia ve Alba Berlin’in sahasına dönülecek.

Valencia savunmaların çarpıştığı karşılaşmada Unics Kazan’ı 69-64 ile geçerken, Mike Tobey ve Fernando San Emeterio 14’er sayıyla takımın en skorer ismileri olurlarken Matt Thomas da 13 sayı üretti. UNICS Kazan’da çeyrek final serisinin en etkili ismi Errick McCollum 16 sayıyla yine maçın en skoreri olurken Melvin Ejim de 13 sayı, 6 ribaunt ile oynadı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Alba Berlin ise yüksek tempoda oynanan mücadelede Andorra’yı 102-97 ile geçerken, Luke Sikma 20 sayı, 7 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken çeyrek finaller etabının MVP’si Peyton Siva da yine 18 sayı, 9 asist ile formunu sürdürdü. Süre alan her ismin skor katkısı yapmayı başardığı Andorra’da ise David Jelinek 16 sayıyla takımın en skoreri olurken Jerome Jordan, Andrew Albicy ve Dylan Ennis’de 14’er sayıyla oynadılar.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

VALENCIA – UNICS KAZAN ÖZET GÖRÜNTÜLER:

ALBA BERLIN – ANDORRA ÖZET GÖRÜNTÜLER:

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.