Ozan Bulkaz: “Oyunculara söyleyebilecek lafım kalmadı.”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi‘nde düşme adaylarından olan Adatıp Sakarya BŞB‘de kriz büyüyerek devam ediyor!

TOFAŞ deplasmanına Pazartesi günü için ödeme sözü verilmesiyle maç günü giderek sahaya çıkan oyuncular, paraların yatmaması üzerine Sakarya’yı terketti ve bügünkü antrenman yapılamadı.

Kadrosundan Tevfik Akdamar, Alp Karahan ve 4 genç oyuncu kalan Sakarya’da Edogi ve Etou’nun İstanbul’da olduğu, Wilbekin’in İsrail’de haber beklediği belirtildi.

Koç Ozan Bulkaz, bugüne kadar ümidini koruduğunu ancak artık inancını yitirmeye başladığını belirtti ve şunları söyledi:

“Kulüpte sadece profesyoneller var ve maalesef yönetici bazında muhatap bulamıyoruz. Bugün paraların yatırılacağı sözünün yerine getirilmediğini gören oyuncular Sakarya’dan ayrıldı. Karşıyaka maçına da büyük olasılıkla antrenmansız çıkacağız, ayrıca o gün kadroda kimlerin bulunacağını biz de bilmiyoruz.

Oyuncular bana inandılar ve onları bir şekilde bugüne kadar tutmaya çalıştım ama artık benim de yüzüm, kendilerine söyleyecek bir lafım kalmadı.

Hala ligde kalma şansımız var ancak birilerinin ortaya çıkıp durumu toparlaması gerekiyor. O birilerinin kim olduğunu ise biz de tahmin edemiyoruz. Gerçekten çok üzgünüm.”

Kaynak: Basketfaul

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.