Güncel Haberler

Cleveland Bu kez Utah’dan Fark Yedi (Cedi 7 sayı)

NBA’in en kötü basketbolunu oynayan ve en az galibiyete sahip olan takımı Cleveland Cavaliers bu kez Utah Jazz deplasmanında 99-115’lik skorla farklı kaybetti. Ev sahibi farkı bir ara 35 sayıya çıkarmış olsa da son çeyrekte konsantrasyonu düşünce fark biraz eridi.

Cleveland’da Cedi Osman, 1/3 3sayı, 2/4 2sayı isabetiyle 7 sayı attı, istatistiklerine 2 ribaund, 1 asist, 2 de top çalma ekledi. Ante Zizic 15 sayı, 10 ribaund, Collin Sexton 15 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve kenardan gelen Cameron Payne 14 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile mücadele ettiler.

Utah cephesinde ise Donovan Mitchell 24 sayı, 2 ribaund, 4 asist, 2 topçalma ile ön plana çıkarken, Rudy Gobert 19 sayı, 15 ribaund, 5 asist, 2 topçalma, 2 blok ile komple bir performans sergiledi. Royce O’Neale da 16 sayı, 11 ribaund, 5 asist ile galibiyete önemli katkıda bulundu.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

https://www.youtube.com/watch?v=iMDQkmkkeBc

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Atlanta, Flynn’in 50 Sayısına Rağmen Detroit Engeline Takılmadı

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks konuk ettiği Detroit Pistons‘u Flynn’in 50 sayılık performansına rağmen …