Güncel Haberler

Perasovic: “Kilit Nokta Anadolu Efes’in Çok Agresif Olmasıydı”

Turkish Airlines EuroLeague’de Anadolu Efes’e mağlup olan Baskonia koçu Velimir Perasovic, karşılaşmanın ardından açıklamalar yaptı.

Hırvat koç şunları söyledi:

“Anadolu Efes‘i tebrik ederim, kendi basketbollarını oynadılar. Kilit nokta onların çok agresif olmaları ve bizim yaptığımız 20 top kaybıydı. Onlar çok fazla top çaldılar. Onlar da kolay sayılar buldular. Bu sebepten dolayı geride kaldık. Biz de boş atışları değerlendiremedik.

Arkadaşlarımı gördüğüm ve burada olduğum için mutluyum. Yapmamız gereken şey maçları kazanmamız gerek. Bu turnuva çok zor. Bu turnuvada iyi oynasanız da kaybedebilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle savaşmaya devam etmeliyiz ve sonuna kadar bunu yapacağız.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

BSL’de 2024 Final Serisinin Programı Açıklandı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 2023-2024 sezonunda play-off finaline yükselen takımlar belli oldu. Oynanan yarı …