Güncel Haberler

Cleveland Bu kez Sıçrayamadı (Cedi Vasattı)

Son 2 maçında iki konferansın da zirve adaylarından olan 76ers ve Rockets’ı deviren Cleveland Cavaliers evinde ağırladığı Minnesota Timberlwolves‘a 95-102 mağlup oldu.

Butler’ın takasının yaradığı ve ardından 6-2 ile yoluna devam Minnesota cephesinde takasla gelen Robert Covington (24 sayı, 4/7 3sayı, 7 ribaund, 2 topçalma, 2 blok) ön plana çıkarken, Karl-Anthony Towns da (21 sayı, 10 ribaund) etkili bir performans sergiledi.

Cedi Osman ilk beşte başlayıp 30 dakika süre aldığı karşılaşmada şut ritmini bulamadı ve 2/6 üçlük, 1/6 ikilik ile 8 sayı attı, 6 ribaund, 2 asist, 1 top çalma üretti ve 1 top kaybetti.

Cavs’da Rodney Hood (20 sayı, 2 ribaund, 3 asist) ve kenardan gelen veteran keskin nişancı Kyle Korver (22 sayı, 6/9 3sayı, 2 ribaund, 2 asist) etkili olurlarken, Tristan Thompson da (16 sayı, 11 ribaund, 3 asist) her zamanki gibi ağır işleri layıkıyla tamamladı.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

Cedi’nin performansı:

Maçın geniş özeti:

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA Draft’ı İçin Seçim Sıralaması Açıklandı!

Atlanta Hawks 2024 NBA Draftında 1 numaralı seçim hakkını kullanacak. Washington Wizards 2., Houston Rockets …