Güncel Haberler

Steph Curry’nin sakatlıktan dönüş zamanı belli oldu!

Steph Curry’nin sakatlıktan dönüş zamanı belli oldu!

Golden State Warriors, yaklaşan beş maçlık deplasman yolculuğunda takıma dönmesi beklenen Stephen Curry’den umutlu. Warriors, kasığından sakatlığı bulunan Curry’nin “çok iyi ilerleme kaydettiğini” ve önümüzdeki birkaç gün içinde saha içi çalışmalarını hızlandırmaya başlayacağını söyledi.

Koç Steve Kerr, yaptığı açıklamada, “Daha iyi durumda. Acele etmeyeceğiz. Ve Rick [Celebrini, Warriors’ın spor tıbbı ve performansı direktörü] deplasman serisinde kendisinin döneceğine oldukça güçlü bir şekilde inanıyor.” ifadelerini kullandı.

Kerr ayrıca Curry’nin dönmek için oldukça “hevesli” olduğunu da ekledi.

Sporx

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Dallas, Evinde Boston’u Yenip Seriye Tutundu

NBA final serisi 4. maçında Dallas Mavericks konuk ettiği Boston Celtics‘i 122-84 gibi farklı bir …