Güncel Haberler

Tahincioğlu All-Star 2019 Biletleri Satışa Çıktı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en görkemli organizasyonu olan Tahincioğlu All-Star 2019’un biletleri Mobilet’ten satışa sunuldu.

“Tahincioğlu All-Star 2019”, 20 Ocak Pazar günü saat 14.00’te İstanbul’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Bu etkinlikte Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin yıldızları, parkede tüm hünerlerini sergileyecek.

Tahincioğlu All-Star 2019’da sizleri bekleyen en önemli sürpriz ise, Türk Pop müziğinin efsane sesi Edis, muhteşem konser performansıyla tüm izleyenleri büyüleyecek.

Organizasyonda Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin halk oylamasıyla seçilen Asya ve Avrupa Karmalarının muhteşem maçının yanı sıra; Yetenek Yarışması, 3 Sayı Yarışması ve Smaç Yarışması gibi etkinlikler basketbolseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Etkinlik süresince ayrıca birçok sürpriz yarışma ve görsel şov, izleyenlerin beğenisine sunulacak.

Yarıyıl tatilinin başladığı dönemde gerçekleşecek bu etkinlik, Pazar günü çocuklarınızla keyifli bir gün geçirebileceğiniz eğlenceli bir aile etkinliği olmasının yanı sıra arkadaşlarınızla hem basketbol, hem müzik, hem de eğlenceyi bir arada bulabileceğiniz alternatif bir etkinlik olma özelliği taşıyor.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Daçka, Yerli Rotasyonuna Genç Forvet Yiğit’i Ekledi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Darüşşafaka Lassa yerli rotasyonunu genç bir forvetle güçlendirdi. Geride …