Güncel Haberler

RESMİ:Maccabi Tel Aviv’de Beklenmeyen Ayrılık!

Maccabi Tel Aviv koç Spahija ile yollarını ayırmadan önce Pargo’nun sakatlığı nedeniyle NBA’de serbest olan Ramon Sessions ile 3 Kasım’da 3 aylık bir kontrat imzalamıştı, hatta kontratta sezonun geri kalanı için de bir opsiyon bulunuyordu.

Ancak tecrübeli guard kulübe özel nedenlerden dolayı kontratını feshetmek istediğini ve ülkesine dönmek istediğini dile getirdi. Bu istek Maccabi Tel Aviv tarafından da olumlu olarak karşılandı ve fesih işlemi tamamlanmış oldu.

32 yaşındaki Sessions, İsrail ekibi ile 2 Euroleague maçında boy göstermiş ve toplamda 18 sayı üretebilmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Mateo, Panathinaikos ile Oynayacakları Final Maçı Öncesi Konuştu

Berlin’de düzenlenen Turkish Airlines Euroleague Final Four organizasyonu final maçında Real Madrid, Uber Arena’da koç Ataman yönetimindeki Panathinaikos ile karşılaşacak. …