Güncel Haberler

Los Angeles Lakers’a Orlando Dur Dedi

Los Angeles Lakers konuk olduğu Orlando Magic‘e 117-130 kaybetti ve 4 maçlık galibiyet serisi böylece sona erdi. Orlando ise son 5 maçtan 4.galibiyetini çıkardı.

Lakers cephesinde Lebron James (22 sayı, 3/6 3sayı, 4 ribaund, 7 asist) sıradan bir gece geçirirken, Brandon Ingram (17 sayı, 6 ribaund, 7 asist) ve kenardan gelen Lance Stephenson’ın (19 sayı, 6 ribaund, 3 asist, 2 topçalma) çabaları galibiyet için yeterli olmadı.

Orlando’da ise maçın yıldızı Karadağlı uzun Nikola Vucevic (36 sayı, 13 ribaund, 2 topçalma) olurken D.J. Augustin (22 sayı, 3/3 3sayı, 7 asist) ve Evan Fournier de (15 sayı, 5 ribaund, 4 asist) ön plana çıkan diğer isimler oldular.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA Draft’ı İçin Seçim Sıralaması Açıklandı!

Atlanta Hawks 2024 NBA Draftında 1 numaralı seçim hakkını kullanacak. Washington Wizards 2., Houston Rockets …