Güncel Haberler

Dusko Ivanovic: “İlk 20 Dakikada Maçın İçinde Yoktuk”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi‘nin 7. haftasında Gaziantep Basketbol, sahasında Beşiktaş Sompo Japan‘ı 63-56’lık skorla mağlup etti. Maçın ardından Beşiktaş SJ koçu Dusko Ivanovic açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Dusko Ivanovic, özellikle ilk yarıda iyi mücadele edemediklerini belirtti. Zorlu bir deplasman maçına çıktıklarını vurgulayan Ivanovic, “İlk 20 dakikada maçın içinde yoktuk. Sonrasında daha fazla mücadele ettik ama sonucu getiremedik. Kaybettiğimiz için üzgünüz.” diye konuştu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bahçeşehir’de Scrubb ve Muhammed ile Yollar Ayrıldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekibi Bahçeşehir Koleji‘nden 2 ayrılık haberi geldi. Kulüpten yapılan açıklamada …