Güncel Haberler

RESMİ: Carmelo Anthony ve Houston Rockets Birlikteliği Kısa Sürdü

Carmelo Anthony, Houston Rockets ile yollarını kesin olarak ayırdı. Anthony, takım kadrosunda bir süre daha yer alacak olsa da takıma dönmeyecek. 

Yıldız oyuncu hakkında konuşan koç D’Antoni şu açıklamalarda bulundu:

“Bu bir yapboz ve her yapbozun parçası farklıdır. Bu parçaysa tam oturmadı. Bize ayak uydurmaya çalışsa da oyun şeklimiz muhtemelen ona uymadı. Ona uyumlu olmayan bir şekilde oynaması, hem onun için, hem de bizim için iyi değil.”

Anthony, sezonun son 3 maçında hastalığı gerekçe gösterilerek kadroya dahil edilmedi ve forma giydiği 10 maçta 13.4 sayı, 5.4 ribaund ortalamaları yakaladı.

Carmelo Anthony’nin son yıllardaki arayışının ama bir türlü dikiş tutturamamasının özeti:

🔸 2017 yazında Knicks’ten Thunder’a takaslandı.
🔸 Geçtiğimiz yaz Thunder’dan Hawks’a takaslandı.
🔸 Aynı yaz Hawks tarafından serbest bırakıldı.
🔸 Birkaç gün sonra Rockets ile anlaştı ve 10 maç sonra takımdan ayrıldı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Indiana, Lakers’ı Farka Boğdu!

NBA Doğu Konferansı’nın dişli ekiplerinden Indiana Pacers, konuk ettiği Batı’nın play-off kovalayan önemli ekiplerinden Los …