Güncel Haberler

David Blatt’ten Spanoulis Hakkında Açıklama geldi

David Blatt yıldız guardı Vassilis Spanoulis‘in aldığı süre ve sahada kaldığı anlar hakkında gelen soruları yanıtladı!

Fenerbahçe karşısında son hücumu değerlendirememesinden dolayı sahadan mağlup ayrılan ve son 7 sezonun en kötü sezon başlangıcına imza atan Olympiakos’ta koç David Blatt, maçın kritik anlarından itibaren son düdüğe kadar neden Vassilis Spanoulis’i oynatmadığına dair sorulan soruya cevap verdi.

David Blatt, Spanoulis’i oynatmamasının “koç kararı” olduğunu söyledi ve savunmada o sıralarda iyi olduklarından bu şekilde devam etme kararı aldığını dile getirdi.

Kill Bill Avrupa basketbolunun en önemli yıldızlarından biri ve dolayısuyla aynı zamanda “büyük” bir egoya sahip. Şuanda koç Blatt ile aralarında bir problem yok gibi görünse de bunu ilerleyen maçlarda daha net anlayacağız. Çünkü koç Blatt’ın böyle süper yıldızları yönetmede çok başarılı olmadığı ve ego çatışmaları yaşadını da geçmişten biliyoruz…

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Anadolu Efes, Berlin’e Mutlak Galibiyet Parolası ile Gitti

Turkish Airlines Euroleague 30. hafta maçında temsilcimiz Anadolu Efes, 23 Mart 2023, Perşembe günü Almanya’nın Alba Berlin takımına konuk oluyor. Mercedes Benz Arena’da oynanacak olan karşılaşma TSİ 22:00’de başlayacak ve S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak. Avrupa arenasındaki 797. maçına çıkacak olan takımımız, bugüne kadar Avrupa kupalarında oynadığı 796 karşılaşmada 452 galibiyet ve 344 yenilgi (galibiyet yüzdesi: % 56,8) aldı. 2001-02 sezonundan itibaren katıldığı Turkish Airlines Euroleague’de ise 549. maçına çıkacak olan Anadolu Efes, bu kupada bugüne kadar oynadığı 548 karşılaşmada 295 galibiyet ve 253 yenilgi (galibiyet yüzdesi: % 53,8) elde etti. Anadolu Efes ile Alba Berlin, Avrupa kupalarında bugüne kadar …