Güncel Haberler

David Blatt’ten Spanoulis Hakkında Açıklama geldi

David Blatt yıldız guardı Vassilis Spanoulis‘in aldığı süre ve sahada kaldığı anlar hakkında gelen soruları yanıtladı!

Fenerbahçe karşısında son hücumu değerlendirememesinden dolayı sahadan mağlup ayrılan ve son 7 sezonun en kötü sezon başlangıcına imza atan Olympiakos’ta koç David Blatt, maçın kritik anlarından itibaren son düdüğe kadar neden Vassilis Spanoulis’i oynatmadığına dair sorulan soruya cevap verdi.

David Blatt, Spanoulis’i oynatmamasının “koç kararı” olduğunu söyledi ve savunmada o sıralarda iyi olduklarından bu şekilde devam etme kararı aldığını dile getirdi.

Kill Bill Avrupa basketbolunun en önemli yıldızlarından biri ve dolayısuyla aynı zamanda “büyük” bir egoya sahip. Şuanda koç Blatt ile aralarında bir problem yok gibi görünse de bunu ilerleyen maçlarda daha net anlayacağız. Çünkü koç Blatt’ın böyle süper yıldızları yönetmede çok başarılı olmadığı ve ego çatışmaları yaşadını da geçmişten biliyoruz…

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Son Çeyrekte Gaza Basıp Belgrad’da Kazanarak Play-Off’u Garantiledi

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu Kızıl Yıldız karşısında zorlansa da son …