Güncel Haberler

Tracy McGrady: ”Carmelo Anthony’nin emekli olması gerektiğini düşünüyorum.”

34 yaşında emekli olan Tracy McGrady, katıldığı”The Jump” programında Carmelo Anthony hakkında konuştu.

Houston Rockets’ın yollarını ayırmak istediği Carmelo Anthony için işler son yıllarda iyi gitmiyor. Geçtiğimiz sezon da Oklahoma City Thunder’da Russell Westbrook ve Paul George ile birlikteyken, çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı. Şimdi de, Houston beklentilerin altında gidişatın sorumlusu olarak Melo’yu seçti ve takımdan gönderilmeye çalışıyor.

Tracy McGrady’nin açıklamaları şöyle:

”Carmelo’nun emekli olması gerektiğini düşünüyorum. Mirasına daha fazla saygısızlık edilmesini istemem. Son yıllardaki durumu tekrar yaşamamalı. Müthiş bir kariyerin ardından bu durum ona zarar veriyor.”

Carmelo Anthony, sezonun son 3 maçında hastalığı gerekçe gösterilerek kadroya dahil edilmedi ve forma giydiği 10 maçta 13.4 sayı, 5.4 ribaund ortalamaları yakaladı.

Sportando

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2023 NBA All-Star Smaç Yarışması Şampiyonu G-League’den McClung Oldu!

2023 NBA All-Star haftasonunda merakla beklenen etkinliklerden biri olan Smaç Yarışması’dan bu sezon Houston Rockets‘tan Kenyon Martin Jr., Philadelphia 76ers‘tan Mac McClung, New Orleans Pelicans‘tan Trey Murphy III ve New York Knicks‘ten Jericho Sims yer aldılar. Sezona G-League’de başlayan ve geçtiğimiz günlerde Philadelphia 76ers ile kısa süreli bir kontrat imzalayan ve sadece 4 NBA maçında görev alan Mac McClung yaptığı bir smaç hariç diğer tüm smaçlarda jüriden 50 tam puan alarak finalde Trey Murphy’i devirerek bu sezonun şampiyonu oldu. Son smacında havada neredeyse 2 tur atan McClung, kariyerinde 2 smaç yarışması şampiyonluğu olan ve jüride de yer alan Wilkins’den de …