Eksik Warriors Evinde Hawks’ı Zor Geçti

Golden State Warriors iki önemli yıldızı, Stephen Curry ve Draymond Green‘den yoksun çıktığı maçta evinde ağırladığı Atlanta Hawks‘ı zor da olsa 110-103 yenmeyi başardı.

Curry sakatlığı nedeniyle forma giyemezken bir önceki maçta Kevin Durant’in üstüne yürüyen ve küfür ettiği belirtilen Green, kulüp tarafından 1 maç men cezası verildiği için bu maçta forma giyemedi.

Kevin Durant (29 sayı 11/11 serbestatış 6 ribaund 3 asist 2 topçalma) beklendiği gibi diğer yıldızların yokluğunda ön plana çıkarken, Klay Thompson (24 sayı 5 ribaund 4 asist 3 topçalma) ve Quin Cook (18 sayı 4 ribaund 6 asist) ona galibiyet yolunda destek olan diğer isimler oldular. Warriors kenardan sadece 23 sayılık bir katkı alabildi.

Atlanta’da ise Taurean Prince (22 sayı 4/7 3sayı 4 ribaund 4 asist) skor yükünü çekerken Kent Bazemore (18 sayı 2 ribaund) ve Ukraynalı uzun Alex Len de (14 sayı 7 ribaund) ona destek olmaya çalıştılar ama galibiyet için yeterli olmadı. Çaylak guard Trae Young (4 sayı 0/5 3sayı 5 ribaund 9 asist 3 topçalma) skor anlamında kötü bir gece geçirdi.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.