Güncel Haberler

Brown: Furkan’ın galibiyette önemli payı var

Philadelphia 76ers’ın koçu Brett Brown, Furkan Korkmaz’ın performansından memnun ama geleceği konusunda hala net değil.

Furkan Korkmaz’ın 16 sayıyla kariyer rekoru kırdığı Philadelphia 76ers‘ın Miami Heat galibiyeti sonrası Brett Brown temsilcimizin performansını ve takımdaki geleceğini değerlendirdi.

Sixers‘ın koçu Furkan’ın durumuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Furkan’ın takıma kendine bir rol yaratıp yaratamayacağını kim bilir? Hayat böyle, önemli olan fırsatları değerlendirmek ve hazır kalmak. Bu dönemde sürekli hareket halinde, değişen bir oyunda oynama fırsatını bulacak. Bunun gelecekte sahip olacağı role ya da alabileceği süreye etkisi ne olacak şu an bilmiyorum.”

“Şunu biliyorum: Bu akşam aldığımız galibiyette önemli bir payı var.”

Eurohoops

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Atlanta, Flynn’in 50 Sayısına Rağmen Detroit Engeline Takılmadı

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks konuk ettiği Detroit Pistons‘u Flynn’in 50 sayılık performansına rağmen …