Güncel Haberler

Wilbekin ELEME MAÇLARINDA FORMA GİYEBİLECEK Mİ?

İsrail medyasına göre Maccabi Tel Aviv kadrosunda bulunan İsrailli oyuncularına 2019 Dünya Kupası Elemeleri kapsamında milli takım forması giymeleri için izin verirken yıldız guardları Scottie Wilbekin‘e milli takımımız için izin çıkmadı.

Maccabi Tel Aviv 29 Kasım’daki Euroleague maçında evinde Bayern Munich’i konuk edecek ve bir gün sonra da İsrail milli takımı yine Tel Aviv’de Sırbistan ile karşılaşacak. Maccabi’nin verdiği karar doğrultusunda John DiBartolomeo, Yovel Zoosman, Jake Cohen ve Nimrod Levy bu maçta yer alabilecekler.

Milli Takımımız 29 Kasım’da Ankara’da İspanya ve 2 Aralık’ta deplasmanda Karadağ‘la oynayacak. TBF ve milli takım yetkillerimiz Wilbekin’in Karadağ maçında oynayabilmesi için girişimlerini halen sürdürüyor.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

U17 Milli Takımımız, Güçlü İspanya’yı Devirip Dünya Kupası’nda Yarı Finale Yükseldi!

İstanbul’da Sinan Erdem’de düzenlenen FIBA U17 Dünya Kupası‘nda Türkiye, çeyrek finalde güçlü rakibi İspanya‘yı son …