Güncel Haberler

Doncic Attı Dallas Evinde Thunder’ı Geçti

Dallas Mavericks evinde konuk ettiği eksik Oklahoma City Thunder‘ı genç yıldızı Luka Doncic‘in liderliğinde 111-96 ile zorlanmadan geçmeyi bildi. Thunder’da sakatlığı devam eden süper yıldız Russell Westbrook forma giymedi.

Luka Doncic yine sayı barajını geçerken, 22 sayı 6 ribaund 8 asist ile takımını galibiyete taşıyan isim oldu. Diğer taraftan kenardan gelen tecrübeli guard J.J. Barea da (21 sayı 3/4 3sayı 3 ribaund 5 asist) galibiyetin mimarlarından oldular. 

Thunder adına Westbrook’un yokluğunda Paul George (20 sayı 13 ribaund 6 asist 2 topçalma), Steven Adams (20 sayı 13 ribaund 2 asist) ve Dennis Schröder (19 sayı 6 ribaund 3 asist 2 topçalma) mağlubiyete engel olamadılar.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/giNFr1BcPyU

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Indiana, Lakers’ı Farka Boğdu!

NBA Doğu Konferansı’nın dişli ekiplerinden Indiana Pacers, konuk ettiği Batı’nın play-off kovalayan önemli ekiplerinden Los …