Güncel Haberler

Cedi Maça Devam Edemedi (Cleveland Yine Kaybetti)

Clevelend Cavaliers konuk ettiği Oklahoma City Thunder‘a 86-95 kaybetti ve 11.maçında 10.mağlubiyetini aldı. 

Belindeki ağrılar nedeniyle durumu son ana kadar net olmayan Cedi Osman, formasını giydi ve ilk beşte parkeye adım attı. Ancak henüz 6 dakika geçmişken belini tutarak kenara gelmek zorunda geldi ve tekrar oyuna giremedi. Diğer taraftan Oklahoma cephesinde de önceki maçta bileğinden sakatlanan Russell Westbrook forma giyemedi.

Cleveland’da Colin Sexton (15 sayı 2 ribaund), Tritan Thompson (10 sayı 15 ribaund), Jordan Clarkson (11 sayı 9 ribaund 8 asist) ve Rodney Hood (11 sayı 5 ribaund 4 asist) ön plana çıkan isimler oldular.

Thunder’da ise Westbrook’un yokluğunda Alman guard Dennis Schröder sazı eline aldı, 28 sayı ve 7 ribaund ile takımını galibiyete taşıdı. Paul George da (18 sayı 7 ribaund 2 asist 2 topçalma) ona iyi destek verdi.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA All-Star Yükselen Yıldızlar Maçının Kadroları Belli Oldu

18 Şubat’da Indianapolis’in ev sahipliğinde düzenlenen 2024 NBA All-Star organizasyonunun başlamasına artık sayılı günler kaldı. …