Güncel Haberler

Galatasaray’ın Rakibi Real Madrid’in Namağlup Ünvanını Bitirdi

EuroCup 6.hafta mücadelesinde temsilcimiz Galatasaray‘ı İspanya’da ağırlayacak olan Andorra, Liga Endesa‘da son şampiyon ve namağlup konumdaki Real Madrid karşısında çok iyi bir mücadele vererek, favori rakibini 107-105 yenip rakibinin namağlup ünvanını da elinden aldı.

Andorra’da tam 7 isim çift haneli katkı verirken, İtalyan guard Michele Vitali (17 sayı 3 ribaund 2 asist) ve Fenerbahçeli Tyler Ennis’in ağabeyi Dylan Ennis (17 sayı 3 asist) galibiyetin mimarları olduar.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Lider Real Madrid, Valencia Karşısında Sürprize İzin Vermedi

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Real Madrid konuk ettiği Valencia karşısında sürprize izin vermedi …