Güncel Haberler

Ahmet Çakı’dan Guard Transferi Hakkında Açıklama

Ligde TOFAŞ’a mağlup olan Darüşşafaka Tekfen’de koç Ahmet Çakı maça dair ve guard transferi konusunda önemli açıklamalarda bulundu:

“Garrett çok kaliteli bir oyuncu. Etkili oynadı. Rakibimiz öne geçtikten sonra oyunu kontrol edebiliyor. Bunu yapıp kazandılar. Bizim, maç dengedeyken öne geçmemiz gerekiyordu. Hep takip eden olunca, bu denge sağlanamıyor. Onları tebrik ediyorum.”

Gündemlerine gelen guard transferi konusunda ise Ahmet Çakı şunları söyledi:

“Şu dönemde oyun kurucu bulmak çok kolay değil. Bizim, elimizdeki isimlerin verimini arttırmamız gerekiyor. Bazı isimlerde düşüş var. Onların verimini artırırken oyuncu ilave etme şansımız olabilir.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Demir, Tofaş Galibiyeti Sonrası Konuştu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Manisa BBSK konuk ettiği Tofaş’ı son nefeste …