Güncel Haberler

Çaylakların Gecesinde Doncic Dallas’ı Kurtaramadı

New York Knicks konuk olduğu Dallas Mavericks‘i çaylak oyuncularının dikkat çeken performansları ile 118-106 geçmeyi bildi. Luka Doncic etkili oynadığı maçta Dallas’ı mağlubiyetten kurtaramadı.

Misafir takımda çaylaklar Alonzo Trier (23 sayı-19’u ikinci yarıda geldi, 2 ribaund) ve Mitchell Robinson (13 sayı 10 ribaund 3 asist 3 topçalma) ile galibiyet yolunda önemli katkılar verirlerken Tim Hardaway Jr. da (18 sayı 4/11 3sayı 6 ribaund 3 asist) ile dikkat çeken bir performans sergiledi.

Dallas cephesinde ise Dennis Smith Jr. (23 sayı 2 ribaund), Dorian Finney-Smith (19 sayı 7 ribaund 2 asist 2 topçalma) ve Luka Doncic (18 sayı 9 ribaund 6 asist) mağlubiyete engel olamadılar.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/6lowUQQwoKo

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Dallas, Oklahoma’da Kazanıp Servis Kırdı

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 2. maçında Dallas Mavericks konuk olduğu Oklahoma City Thunder‘ı …