Güncel Haberler

RESMİ: Mornar Bar’dan Tecrübeli Skorer Takviyesi

Eurocup‘da mücadele eden Karadağ şampiyonu Mornar Bar, 2015-16 sezonunda bir süreliğinde Beşiktaş SJ formasını da terletmiş olan tecrübeli skorer Bobby Brown ile anlaşma sağladı. Kontrat sezon sonuna kadar geçerli olacak ve Euroleague ile Çin Ligi için çıkış bulunuyor.

1.88 boyunda olan 34 yaşındaki tecrübeli guard, geçen sezona önce NBA’de Houston Rockets’da başlamış ancak sonrasında Şubat ayında serbest kalmış ve Olympiakos ile Euroleague’e geri dönüş yapmıştı. Kırmızılar ile Euroelague’de 9 maçta süre alan Brown, sadece 2.2 sayı 1.1 asist ortalamaları ile mücadele etmişti. Yunanistan Ligi’nde ise 16 maçta 7.3 sayı 1.6 ribaund 1.2 asist istatistikleri yakalamıştı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Buducnost, Tanaskovic’i Kadrosuna Ekledi

BKT EuroCup B grubunda temsilcimiz Türk Telekom’un rakiplerinden biri olan Buducnost uzun rotasyonuna takviye yaptı. …