Güncel Haberler

Oklahoma’dan Müthiş Geri Dönüş

Oklahoma City Thunder konuk olduğu Charlotte Hornets karşısında 3.çeyrekte 19 sayıya kadar geri düştüğü maçta Russell Westbrook önderliğinde önce dengeyi sağlayıp sonra da 111-107 ile kazanmayı bildi.

3 oyuncunun 20 sayı barajın aştığı Oklahoma’da, Westbrook (29 sayı 10 asist 8 ribaund) yine triple-double’ın hemen yanından geçerken İspanyol forvet Alex Abrines (25 sayı 5/10 3sayı 2 ribaund) ve Alman guard Dennis Schröder (21 sayı 3 ribaund 5 asist) ile onun en büyük yardımcıları oldular.

Hornets cephesinde ise Kemba Walker (21 sayı 5 ribaund 6 asist) ön plana çıkarken Malik Monk (21 sayı 2 asist) ve emektar Tony Parker da (17 sayı 4 asist) önemli katkılarda bulundular.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA Draft’ı İçin Seçim Sıralaması Açıklandı!

Atlanta Hawks 2024 NBA Draftında 1 numaralı seçim hakkını kullanacak. Washington Wizards 2., Houston Rockets …