Güncel Haberler

Cleveland ve Cedi’nin Galibiyet Hasreti Devam Ediyor

Cleveland Cavaliers sahasında ağırladığı Indiana Pacers’a da 107-119 kaybetti ve böylece 6.maçında da galibiyetle tanışamamış oldu. Indiana ise 6 maçtan 4 galibiyet elde etti bu sonuçla.

Maça düşük konsantrasyonla ve dağınık başlayan Cleveland, Pacers ise iki yıldızı Bojan Bogdanovic ve Victor Oladipo liderliğinde üstünlüğü hep elde tuttu. Son bölümde de sorun yaşamadan ve geri dönüşe izin vermeden rahat bir galibiyete imza attılar.

Cedi Osman maça gayet iyi başladı ve ilk yarıdan 10 sayı buldu ancak sonrasında üretime devam edemedi. Maçı 10 sayı ile tamamlarken yanına da 3 asist 1 ribaund ekleyebildi. Rodney Hood (17 sayı 5 ribaund 3 asist 2 topçalma) ve Larry Nance Jr. (15 sayı 12 ribaund 4 asist) Cleveland adına ön plana çıkan isimler oldular.

Indiana Pacers’ta ise Bojan Bogdanovic (25 sayı 3 ribaund 2 asist) ve Victor Oladipo (24 sayı 3 ribaund 6 asist 3 topçalma) galibiyetin mimarları oldular.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/qTjvPC2WqLk

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA Draft’ı İçin Seçim Sıralaması Açıklandı!

Atlanta Hawks 2024 NBA Draftında 1 numaralı seçim hakkını kullanacak. Washington Wizards 2., Houston Rockets …