Güncel Haberler

Zeljko Obradovic: Anadolu Efes galibiyeti haketti

EuroLeague 4. hafta mücadelesinde Sinan Erdem Spor Salonu’nda Anadolu Efes‘e 89-83’lük skorla mağlup olan Fenerbahçe‘de koç Zeljko Obradovic, karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“İlk olarak Anadolu Efes’i tebrik etmek istiyorum, çünkü kazanmayı gerçekten hak ettiler. Çok iki farklı bölüm oynadık. İlk yarıda iyi oynamamıza rağmen, devre arasında Efes’in pes etmeyeceğini maçı bırakmamamız gerektiğini söylüyorum. Bu sonucun sebebini bulmamız gerekiyor. Maçın 40 dakika olduğunu tekrarlamak kolay ama ikinci yarıda hiç pozitif reaksiyon gösteremedik.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Panathinaikos, Yıldız Skoreri Nunn ile Yeni Sözleşme İmzalıyor!

Turkish Airlines Euroleague play-off serisinde Maccabi’yi 3-2 ile geçerek 12 yıllık Final Four özlemine son …