Güncel Haberler

Fenerbahçe’de Şok Sakatlık

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 3.hafta mücadelesinde Arel Üniversitesi Büyükçekmece sahasında Fenerbahçe‘yi ağırladı. Maçın ilk yarısında maalesef talihsiz bir sakatlık yaşandı.

Bir pozisyonda Büyükçekmece guardı Malcolm Armstead ile çarpışarak ters bir düşüş yaşayan Fenerbahçe’nin Kanadalı guardı Tyler Ennis‘in yapılan kontrollerin ardından sol ayak kaval kemiğinde kırık olduğu tespit edildi. Ennis’in büyük olasılıkla sezona kapattığı da gelen haberler arasında.

Yetenekli guarda ve Fenerbahçe kulübüne büyük geçmiş, umarım en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde parkelere dönebilir.

İşte can sıkıcı sakatlığın yaşandığı o an ve Armstead’in de Ennis’in ayağını gördüğünde verdiği o tepki:

https://www.youtube.com/watch?v=r854ndgHOt4

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Ene, Bursaspor Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 25. hafta programında sahne alan Bursa derbisinde Tofaş, konuk olduğu Bursaspor İnfo Yatırım‘ı …