Güncel Haberler

Türk Telekom Koçu Burak Gören: Savunmaya çok önem veriyoruz

Türk Telekom‘un Ankara’da ağırladığı Beşiktaş SJ‘ı 74-66 yendiği maçın ardından ev sahibinin koçu Burak Gören açıklamalarda bulundu:

“Oyuncularımız yeni yeni adapte olmaya başlıyor. Yoğun bir fikstürden geçiyoruz. Bu karşılaşma da ligdeki pozisyonumuzu korumamız açısından bizi yukarı itme açısından çok önemli bir maçtı. Bugün takımıma çok teşekkür ediyorum, çok büyük bir yürek koydular sahaya. Özellikle üçüncü periyodu muhteşem oynadılar. Hepsini kutluyorum. Böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı. Çok mutluyuz.

Biz savunma tarafına çok önem veren ve çalışan bir ekibiz. Bugüne kadar belli aralıklarla bunu gösterdik ama bugün üçüncü periyoda denk geldi. Özellikle savunma kaynaklı sayılar bulunca daha da rahatladık. Dolayısıyla bunu devam ettirmeye çalışacağız. Yarıştığımız kulvarlar zor kulvarlar, bunu biliyoruz ve kazanmaya devam etmek istiyoruz.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2022-23 7DAYS EuroCup’da Yarı Finallerin Takvimi Belli Oldu

7DAYS EuroCup‘da çeyrek final maçları tamamlandı ve temsilcimiz Türk Telekom da yarı finale yükselen takımlardan …