Güncel Haberler

Doncic ve Jordan Dallas’ı Kurtaramadı

Dallas Mavericks, NBA sezon öncesi hazırlıkları kapsamında sahasında ağırladığı Charlotte Hornets‘a Doncic ve Jordan’ın etkili performanslarına rağmen 118-123 kaybetti.

Charlotte cephesinde benchten gelen Devonte Graham 15 sayıyla takımın en skorer ismi olurken, yıldız guard Kemba Walker ve sadece 9 dakika sahada kalan J.P. Macura 13’er sayı ürettiler.

Dallas’ta DeAndre Jordan 18 sayı, 12 ribaundla double double yaptı, Luca Doncic 18 sayı (4/10 üçlük), 4 ribaund, 4 asist, 3 top çalma, Dennis Smith Jr. 16 sayı, 3 asist üretti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA Draft’ı İçin Seçim Sıralaması Açıklandı!

Atlanta Hawks 2024 NBA Draftında 1 numaralı seçim hakkını kullanacak. Washington Wizards 2., Houston Rockets …