Güncel Haberler

RESMİ: Real Madrid Keskin Nişancı Carroll ile Uzattı

Geçtiğimiz sezon Euroleague ve Liga Endesa şampiyonluğuna uzanan Real Madrid bu sezona da bomba gibi başlamıştı. Kuşkusuz başarılı geçen bu süreçte katkısı büyük olan isimlerden biri de Azerbaycan pasaportu da bulunan tecrübeli Birleşik Amerikalı keskin nişancı Jaycee Carroll‘dı.

Real Madrid, yıldız oyuncusuna hem vefa örneği gösterdi hem de elinden kaçırmamak adına hızlı hareket ederek 2019 yazında sona erecek olan kontratını 2020 yazına kadar uzattı.

2011 yılından bu yana Real Madrid’in başarısı için mücadele eden 1.88 boyundaki 1983 doğumlu Carroll, geçtiğimiz sezon Liga Endesa’da forma giydiği 42 maçta 12.1 sayı 1.9 ribaund ortalamaları yakalarken, EuroLeague’de görev yaptığı 36 maçta ise 9.2 sayı ortalaması ile mücadele etti.

Real Madrid daha önce Facundo Campazzo, Rudy Fernandez ve Trey Thompkins ile de sözleşme yenilemişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Micic, Bets10’un Onur Konuğu Olarak Final Four’da!

Turkish Airlines Euroleague sahnesinde temsilcimiz Anadolu Efes formasıyla son yıllara damgasını vurmuş, basketbolseverlerin gönlüne taht …