Güncel Haberler

Hazırlık Maçında Olaylar Olaylar

Cleveland Cavaliers ile Boston Celtics arasında oynanan sezon öncesi maçta, daha önce hazırlık maçlarında pek görmediğimiz derecede ciddi bir kavga çıktı ve Celtics’in guardı Marcus Smart diskalifiye edildi.

Pota altı mücadelesinde Aron Baynes ile JR Smith kolları ile adeta birbirlerine dolandılar ve ardından ikili arasında itişmeler başladı. Bu olay hakemler tarafından karşılıklı teknik faul ile sonlandırılabilecekken olayın kahramanı Marcus Smart arkadan JR Smith’e saldırdı ve karşılık almak üzereyken Boston cephesinin yoğun uğraşları sonucu Smart olay yerinden uzaklaştırıldı.

Smart diskalifiye olurken, JR Smith de ona soyunma odasına giderken el sallamayı unutmadı…

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA Draft’ı İçin Seçim Sıralaması Açıklandı!

Atlanta Hawks 2024 NBA Draftında 1 numaralı seçim hakkını kullanacak. Washington Wizards 2., Houston Rockets …