Güncel Haberler

Valencia’da Sakatlıklar Can Sıkmaya Devam Ediyor

Eurocup ve İspanya Liga Endesa temsilcisi Valencia‘da sezonun ilk haftaları geride kalırken sakatlık problemleri can sıkmaya devam ediyor.

Yarasalar’da sakatlıkları devam eden Antoine Diot ile Mike Tobey zaten forma giyemiyorlardı, onlara bir de Fransız uzun Louis Labeyrie eklendi. 

2.09 boyundaki 1992 doğumlu Labeyrie, Real Madrid ile oynanan Liga Endesa maçında sakatlanmış ve maça devam edememişti. Maçtan sonra yapılan testlerde sol baldırında zorlama olduğu tespit edilen Fransız uzunun 10 gün boyunca parkelerden uzak kalması bekleniyor.

İspanyol ekibi 10 Ekim Çarşamba günü Eurocup sahnesinde temsilcimiz Türk Telekom’a konuk olacak.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Pierria Henry Doping İhlali Nedeniyle Dört Yıl Men Cezası Aldı!

Pierria Henry, büyük olasılıkla sahte doping numunesi kullanarak yasaklı bir yöntem kullandığı gerekçesiyle 48 ay …