Güncel Haberler

NBA Yöneticilerine Göre Yılın Çaylağı Luka Doncic!

NBA GM’lerinin katıldığı ankette yılın çaylağı için en çok oyu Dallas Mavericks’in Sloven yıldızı Luka Doncic oldu.

NBA GM’lerinin sezon öncesi klasik olarak gerçekleştirdiği ankete göre yılın çaylağı %43 oyla Luka Doncic oldu. Doncic’i Marvin Bagley III ve Wendell Carter Jr aldıkları %7’lik oylarla takip ettiler.

Aynı ankette, NBA’in en iyi uluslararası oyuncusu da seçildi. Buna göre %73 oy alan Giannis Antetokounmpo listenin açık ara ilk sırasında yer alırken, Kristaps Porzingis %10, Doncic ve Nikola Jokic de %7’lik oy alarak listeye girdiler.

NBA GM’lerine göre NBA dışında oynayan en iyi oyuncu da Sergio Llull oldu. %39 oy alan Llull’u, %29 ile Nando De Colo ve %14 ile Alexey Shved izledi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Boston, Indiana Deplasmanında Kazanıp Süpürgeyi Çıkardı!

NBA Doğu Konferansı final serisi 3. maçında Boston Celtics konuk olduğu Indiana Pacers‘ı 111-114’lük skorla …