Güncel Haberler

Cleveland koçu Tyronn Lue’dan Cedi Osman’a övgü dolu sözler

Cleveland Cavaliers Başantrenörü Tyronn Lue, Cedi Osman’ın Boston Celtics’e karşı ilk 5’te gösterdiği performansı değerlendirdi.

İşte Tyronn Lue’nun Cedi Osman yorumu:

“Cedi Osman, çok iyi performans gösterdi. Yüksek tempoyla oynadı. Topsuz koşuları harikaydı. O koşularla kolay basketler buldu ve ayrıca büyük alanlar açtı. Onun bu koşularını bir noktadan sonra savunma takip etmeye başlayınca boş şut imkanları bulduk. Cedi Osman’ın hızı, temposu ve oyunu gerçekten harikaydı.”

Cedi Osman, ilk 5’te çıktığı Celtics maçında 11 sayı, 7 ribaunt, 4 asist ve 1 top çalma ile oynadı.

Kaynak: Sporx

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Atlanta, Flynn’in 50 Sayısına Rağmen Detroit Engeline Takılmadı

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks konuk ettiği Detroit Pistons‘u Flynn’in 50 sayılık performansına rağmen …