Güncel Haberler

Türk Telekom Eurocup Açılışını Zenit Deplasmanında Yapıyor

Türk Telekom Eurocup‘daki ilk maçında Rusya deplasmanında Zenit St. Petersburg karşısında olacak. Karşılaşma saat 20:00’da başlayacak ve Tivibuspor ekranlarından yayınlanacak.

Temsilcimizde sakatlığını bulunan Reggie Redding kadroda yer almıyor. Rues ekibinde ise önemli bir eksik yok.

Anadolu Efes’in eski şutörü Vasili Karasev yönetimindeki Zenit, yaz döneminde kadrosuna önemli takviyeler yaparak adını Eurocup’ın favorileri arasına yazdırdı. İşte Rus ekibinin hayli etkili rotasyonu:

Oyun Kurucu: Brandon Jennings – Philip Scrubb
Şutör Guard: Sean Armand – Evgeny Voronov
Kısa Forvet: Sergey Karasev – Marko Simonovic
Uzun Forvet: Jarrod Uthoff – Evgeny Valiev – Vadim Panin
Pivot: Jalen Reynolds – Anton Pushkov – Andrei Desyatnikov

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: EuroCup’da Telekom ile Aynı Grupta Olan Wroclaw, Koç Erdoğan ile Görüşüyor!

7DAYS EuroCup B grubunda temsilcimiz Türk Telekom’un rakiplerinden biri olan Polonya Ligi temsilcisi Slask Wroclaw koçluğk koltuğuna tanıdık bir ismi getirmeye hazırlanıyor. PolskiKosz’da yer alan habere göre Polonya ekibi, son olarak 2018-20 yılları arasında Galatasaray’ı çalıştırmış olan tecrübeli koç Ertuğrul Erdoğan ile görüşmeleri sıklaştırdı. 54 yaşındaki başarılı koç, ilk tam zamanlı başantrenörlük dönemini 2013’de Fenerbahçe ile yaşamış, sonrasında sırasıyla Türk Telekom, İstanbul BBSK ve son olarak da Galatasaray’ı çalıştırmıştı. Anlaşma gerçekleşirse koç Erdoğan kariyerinde ilk kez ülkesi dışında bir takımı çalıştırıyor olacak. Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.