Güncel Haberler

İstanbul BBSK’nın Rakibi Lulea

İstanbul BBSK, FIBA Europe Cup ikinci tur elemeleri ilk maçında İsveç’in Lulea takımını ağırlıyor. Cebeci Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşma saat 19:00’da başlayacak ve FIBA’nın YouTube kanalından yayınlanacak. Bilindiği gibi İBB ilk turda Çekya’nın Dekstone Svitavy takımını elemişti.

İBB’nin yeni oyuncusu Semih Erden, takımı gruplara kalması durumunda FIBA Europe Cup’ta forma giyebilecek.

İsveç temsilcisi Lulea, lige kötü bir başlangıç yaptı ve 3 maçlarından sadece 1 galibiyet alabildiler. Takımınön plana çıkan isimleri; Birleşik Amerikalı kısa forvet Tavarius Shine, İsveçli genç uzun forvet Denzel Andersson ve Birleşik Amerikalı guard Corban Collins.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Gaziantep, Çeyrek Finalin İlk Ayağını Kazandı

FIBA Europe Cup çeyrek final serisi ilk maçında temsilcimiz Gaziantep, Polonya’da konuk olduğu Anwil Wloclawek‘i …