Güncel Haberler

Brezilya, Geriden Gelerek Karadağ’ı Yenmeyi Başardı (Simonovic 15 sayı, 6 ribaund)

Riga’da düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası B grubu ilk maçında Brezilya, çift haneli farklarla geriye düşse de toparlanarak rakibi Karadağ‘ı 81-72’lik skorla yenmeyi başardı.

Brezilya’da Bruno Caboclo 25 sayı, 9 ribaund ile yıldızlaşırken, Marcelinho Huertas 17 sayı, 6 ribaund ve Leonardo Meindl 10 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile galibiyueti getiren diğer ismlerdi.

Karadağ cephesinde ise Nikola Vucevic 17 sayı, 13 ribaund ile double-double yaparken, Bahçeşehir’in yeni transferi Marko Simonovic 15 sayı, 6 ribaund, 3 asist, Kendrick Perry 11 sayı, 3 asist ve Petar Popovic 10 sayı, 4 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda’dan Hırvatistan’a Soğuk Duş!

2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvasında Pire’de oynanan karşılaşmada Yeni Zelanda, güçlü raklibi Hırvatistan‘ı 86-90’lık skorla …