Güncel Haberler

Alba, Heidelberg Karşısında Hata Yapmadı

Almanya easyCredit BBL 31. hafta mücadelesinde Alba Berlin konuk ettiği MLP Heidelberg karşısında hata yapmadı ve 96-89’luk skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Alba derecesini 24-6 yaparken 2. sırada yer aldı. Heidelberg ise 8-23 ile 16. sırada kaldı.

Ev sahibi ekipte Johannes Thiemann 21 sayı, 5 ribaund, 2 asist, Sterling Brown 19 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Matt Thomas 14 sayı, 3 asist, Malte Delow 12 sayı, 4 ribaund, 7 asist, Tim Schneider 10 sayı, 5 ribaund ve Yani Wetzell 10 sayı, 9 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Misafir takımda ise Jeffrey Carroll 25 sayı, 5 ribaund, 6 asist ile en skorer isim olurken, Elijah Childs 21 sayı, 5 ribaund, 2 asist, Isaiah Whaley 12 sayı, 7 ribaund ve Justin Jaworski 11 sayı, 3 ribaund, 11 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i …