Güncel Haberler

Fenerbahçe’nin Rakibi Monaco, Le Portel Karşısında Şov Yaptı!

Fransa Betclic ELITE Pro A 30. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe’nin Euroleague play-off serisindeki rakibi AS Monaco konuk ettiği Le Portel karşısında adeta şov yaparak 101-67 gibi dominant bir skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Monaco derecesini 28-4 yaptı ve normal sezonu lider olarak tamamlamayı garantiledi. Le Portel ise 16-14 ile 6. sırada yer aldı.

Ev sahibi ekipte Jaron Blossomgame 18 sayı, 2 ribaund, Matt Strazel 16 sayı, 2 asist, Alpha Diallo 11 sayı, 2 ribaund, 3 asist ve Mike James 11 sayı, 2 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Misafir takımda ise David DiLeo 18 sayı, 2 ribaund, Phlandrous Fleming Jr. 17 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Bastien Vautier 10 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Asvel, Deplasmanda Blois’yu Ezdi Geçti

Fransa Betclic ELITE Pro A 29. hafta mücadelesinde LDCL Asvel Villeurbanne konuk olduğu Ada Blois‘yı …