Güncel Haberler

Kızıl Yıldız, Studentski Engelini Zorla Geçti

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Kızıl Yıldız konuk ettiği Studentski Centar karşısında çok zorlansa da son nefeste 83-81’lik skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Sırp ekibi seride 1-0 öne geçti. 2. maç 22 Nisan’da Karadağ’da oynanacak ve o maçı da kazanırlarsa 2-0 ile seriyi süpürerek yarı final biletini kapacaklar. Aksi durumda seri 3. ve son maç için tekrar Belgrad’a taşınacak.

Ev sahibi ekipte Milos Teodosic 17 sayı, 2 ribaund, 8 asist, Luka Mitrovic 14 sayı, 6 ribaund, 3 asist, Dejan Davidovac 13 sayı, 3 ribaund ve Nemanja Nedovic 13 sayı, 6 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Misafir takımda ise Tomislav Ivisic 14 sayı, 5 ribaund, Luka Bogavac 11 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Nikola Pavlicevic 11 sayı, 2 ribaund, 3 asist ve Igor Drobnjak 10 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Son Çeyrekte Gaza Basıp Belgrad’da Kazanarak Play-Off’u Garantiledi

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu Kızıl Yıldız karşısında zorlansa da son …